O firmě

Historie firmy

Sdružení podnikatelů dvou fyzických osob s názvem Mézl a Janíček vzniklo v roce 1993 po předchozím tříletém působení v SRN. V roce 2005 byla založena společnost Mézl a Janíček s.r.o., kdy od ledna 2006 přešla činnost sdružení pod tuto společnost. V roce 2016 došlo k rozdělení společníků a současně k zániku sdružení Mézl a Janíček. Avšak společnost Mézl a Janíček s.r.o. pokračuje ve své činnosti i nadále, kdy jediným vlastníkem zůstal jeden z majitelů.

V sočasnosti firma disponuje cca 30-ti člennou skupinou zedníků - omítkářů, Stálých kmenových zaměstnanců čítá cca 35 osob. Odbornost a zkušenosti pracovníků firmy dovolují realizovat stavební zakázky nejen omítkářské a fasádnické, ale taky kompletní dodávky HSV i PSV ve vysokém standardu, především však na území regionu.

Profil firmy

Stežejní čínností firmy je úzká specializace na provádění omítek, zateplování, ale i kompletní stavební práce. Kromě těchto čínností firma Mézl a Janíček nabízí své služby v oblasti kladení obkladů, dlažeb (včetně zámkových), rekostrukcí staveb a historických objektů a drobných stavebních prací, včetně zajištění veškerých řemesel - elektroinstalace, zdravotní techniky, truhlářských, podlahářských i malířských prací. Výstavbu rodinnýcho domů a průmyslovou výstavbu provádí v blízkosti svého sídla tj. Rožnovsko, Valašsko Meziříčsko. K zajištění těchto činností disponuje potřebným zázemí - stavebním dvorem, sklady, stroji a nářadím vč. dodávkové a nákladní techniky.

Mezi další služby, které firma poskytuje, se řadí prodej stavebnin, štěrků a písků, nafty a propanbutanu, provoz sběrného dvoru, odvoz a likvidace stavebních a komunálních odpadů, pronájem stavebích strojů a zařízení, autodoprava osobní a nákladní i rozvoz stavebních materiálů.

Součástí areálu je ruční autoumývárna pro osobní i nákladní automobily, dále recyklační linka stavebnich sutí s vlastní drtičkou a třídičkou.

Firma Mézl a Janíček s.r.o. Sídlo firmy Mézl a Janíček

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001: 2016

V roce 2020 jsme opět obhájili certifikát Systém managementu kvality

ČSN EN ISO 14001: 2016

V roce 2020 jsme opět obhájili certifikát Systém enviromentálního managementu

Osvědčení o registraci NZÚ - ODBORNÝ DODAVATEL

Jsme registrováni také v programu Nová zelená úsporám

Certifikáty PCI

Certifikát kladení velkoformátových obkladů a dlažeb na kritické podklady

Certifikát Asekol

V roce 2016 jsme získali certifikát enviromentálního vyúčtování za sběr elektrozařízení.


Politika firmy

Reality

Prodej stavebního pozemku
Prodej stavebního pozemku

Mézl a Janíček s.r.o.

Zašová - Luhy 170
756 51 Zašová
tel.: +420 571 634 146
kontaktní formulář

Webdesign: ROXNET | Redakční systém FLYNN